U nás nájdete už aj thajské masáže

Úžasné uvoľnenie vďaka širokej ponuky thajských masáží.

TRADIČNÁ THAJSKÁ MASÁŽ

Tradičná thajská masáž je 2500 rokov stará liečebná metóda založená na koncepcii a znalosti energetických dráh v ľudskom tele nazývaných Sen, na ktorých sa nachádzajú dôležité akupresúrne body. Profesionálne terapeutky prehmataním týchto bodov a vyvíjanm potrebného tlaku na ne, zbavia Vaše telo pocitu únavy, odstránia svalové kŕče a nervové napätie, stimulujú krvný a lymfatický obeh, uvoľnia pohyblivosť svalov, kĺbov a šliach.

Tradičná thajská masáž trvá 60 minút, 90 minút alebo 120 minút.

Olejová masáž

Aromatická thajská olejová masáž je relaxačná harmonizujúca masáž celého tela. Pri masáži sa používajú aromatické oleje, ktoré využívajú, zvláčňujú pokožku a celé telo zahalia do voňavého oparu, ktorý umocňuje pocit relaxácie. Olejová masáž ukľudňuje nervový systém, uvoľnuje svalové napätie, stimuluje krvný obeh.

Thajská olejová masáž trvá 60 minút, 90 minút alebo 120 minút.

HORÚCA BYLINNÁ MASÁŽ

Horúca bylinná masáž pravými thajskými bylinami zabalenými v bavlnenom vrecúšku. Priložením horúceho balíčku sa otvoria póryv pokožke a byliny môžu zahájiť ich protizápalový, antibakteriálny a antiseptický účinok do hĺbky svalu. Zmes tradičných thajských bylín používaných v komprese má stimulačný relaxačný a povzbudivý účinok na telo a myseľ.

Horúca bylinná / kokosová masáž trvá 60 minút, alebo 90 minút.

Masáž chrbta a ramien

Masáž je zameraná špeciálne iba na chrbát, krížovú a bedrovú oblasť v spojení s masážou ramien a šije. Procedúra je vykonávaná spojením techniky tradičnej thajskej masáže, čím pomáha k uvoľneniu svalstva a celkovej relaxácii. Opakovaním masáže dochádza k odbúravaniu chronických bolestí chrbtice, hlavy a má pozitívny vplyv na časté migrény. Masáž má veľmi uvoľňujúci účinok a pôsobí nielen fyziologicky, ale aj psychicky a proti stresu.

Masáž chodidiel

Akupresúrna masáž pri ktorej sa stimulujú reflexné body a viac ako sedem tisíc nervových zakončení na chodidlách. Masáž zlepšuje látkovú výmenu, prekrvenie stimulovaného orgánu, harmonizujú krvný obeh, zlepšuje telesnú imunitu, má detoxikačné a omladzujúce účinky.

Masáž hlavy, tváre a šije

Masážou tváre, hlavy a šije dosiahneme odstránenie pocitov napätia, zlepšenie ohybnosti krku, zmiernenie očného napätia, uvoľnenie stavov migrény, zlepšenie stavov nespavosti a zvýšenie koncentrácie. Táto metóda masáže uvoľnuje mimické svaly, rozjasňuje pleť a dodáva jej zdravie a vitalitu. Celkovo navodzuje pocit spokojnosti a duševnej pohody.

Masáž tváre

Protistresová reflexná masáž tváre Vám prinesie upokojenie a pocit vitality. Ideo o jemnú stimulujúcu masáž energetických bodov na tvári a hlave. Pomáha redukovať jemné vrásky. Účinok je uvoľňujúci, protistresový a silne relaxačný.

Tok Sen masáž

Táto unikátna metóda pochádza zo severného Thajska. Je to masáž stará 5000 rokov. V preklade Tok Sen znamená “Rozprúdenie energie”. Na masáž sa používajú špeciálne nástroje, ktoré vyrábajú prenikavé mechanické a zvukové vibrácie, ktoré rezonujú cez hlboké vrstvy tkaniva a kostí. Jemne sa klope pozdĺž energetických meridiánov a výsledkom je úľava od bolesti, odstránená negatívna energia a jej blokády. Uvoľnuje zatuhnuté orgány a zlepšuje krvný obeh, zlepšuje telesnú imunitu, má detoxikačné a omladzujúce účinky.

Exkluzívna masáž olejovou sviečkou

Exkluzívna olejová masáž pre skutočný zmyslový aroma-terapeutický zážitok. Jedinečná masáž, pri ktorej sa používajú špeciálne vyrobené olejové sviečky Vám zregeneruje telo aj myseľ. Masáž je neskutočne príjemná, teplá, keďže olej sa rozpúšťa a zohreje plameňom sviečky. Olejové masážne sviečky sú čisto prírodného charakteru, ktoré dodávajú pokožke jemnosť a zaručia omladzujúci účinok. Terapeutka používa dôkladne vybrané thajské hmaty, ktoré pôsobia na svaly, nervovú a lymfatickú sústavu.