Bio

Relax a zábava v dokonalom prostredí

Aquapark Trnava ponúka 5 bazénov. Deti aj dospelí si v nich užijú zábavu a oddych v každom ročnom období. K dispozícii máte relaxačný bazén, oddychový bazén, detský bazén a vonkajší výplavový a veľký bazén ako aj vnútornú a vonkajšiu vírivku.

5

Bazénov

8

Sáun

2

Vírivky

2

Tobogány

8

Možností oddychu a zábavy

Relaxačný bazén

V tomto bazéne si na svoje prídu všetci vášniví športovci. Bazén má plavecké dráhy ako aj vodné atrakcie, ktorými sú divoká rieka, vodná húpačka, chrliče vody, perličkové lavice a masážne trysky.

28º-32º210m2

Oddychový bazén

Oddychový bazén je jednoducho bazén, z ktorého nebudete chcieť odísť! Dokonalú pohodu zabezpečuje 10 perličkových ležadiel, perličkové masážne trysky na sedenie, masáže chrbta a nôh, masážne trysky na masírovanie tela v rôznych výškach a chrlič vody. Súčasťou bazéna je aj bio fit bar s vodopádom.

35º-38º97m2

Detský bazén

Pre deti máme pripravených hneď niekoľko vodných atrakcií. V bazéne je detská šmykľavka veľryba, fontánky a striekajúci nosorožtek.

32º-34º27m2

2 vnútorné tobogány

Vonkajší bazén

Vonkajší bazén sa vyznačuje príjemnou teplotou vody 35-38 °C, tryskami na masírovanie nôh, perličkovými lavicami na sedenie, masážnymi tryskami a k dispozícii sú taktiež dva chrliče vody 72m².

35º-38º72m2

Letné kúpalisko

Komplex Aquapark Trnava otvorilo brány letného kúpaliska.
Aj tento rok sa môžete tešiť na vyhrievaný nerezový bazén s teplotou 28°C so 4 plaveckými dráhami, ležadlami, s perličkovým vírením, vodným barom a fontánou.

Pripravené sú atrakcie pre deti aj dospelých, ako napríklad lezecká stena, basketbalový kôš, lanová dráha a plávajúce lekná. Pre najmenšie deti máme k dispozícii detskú zónu, ktorá je jednou z častí vonkajšieho bazéna. Milovníci vodného adrenalínu si môžu užiť aj jazdu dvoma tobogánmi. Súčasťou letného areálu je vodný bar, kaviareň, bufet, Algida stánok, reštaurácia na prvom poschodí, prezliekarne, sprchy, skrinky. Návštevníci si môžu vybrať slnenie na lehátkách pri bazéne alebo ležanie na zelenom trávniku.

Otváracie hodiny: pondelok – nedeľa od 9:00 hod. do 19:00 hod.

Mapa
  • 55 km Bratislava
  • 50 km Nitra
  • 40 km Senica
Aquapark Trnava, Rybníková 16, 917 01 TrnavaOtvorené pondelok od 11 - 21 a utorok - nedeľa od 9 - 21 hod.
Viac