Klasická masáž

Klasická masáž

Patrí medzi najstaršie spôsoby vykonávania masáží. Slúži na rozmasírovanie stuhnutých svalov a bolestivých miest na tele. Hlavným účinkom je prekrvenie, čím sa následne zlepší celkový metabolizmus organizmu.

Kúpiť klasickú masáž čiastočnú (30 minút) – 29 €
Kúpiť klasickú masáž celotelovú (60 minút) – 49 €
Kúpiť klasickú masáž celotelovú (90 minút) – 69 €

Bankovanie

Ak hovoríme o bankovaní, nejde iba o masáž ako si väčšina ľudí myslí. Bankovanie je už od stredovaku známe ako liečebná technika. Pôsobením podtlaku ktorý vzniká priložením banky na telo, dochádza k popraskaniu drobných kapilár čím na tele vznikajú stopy pripomínajúce modriny. Týmto sa vytiahnu z tela do podkožia škodliviny ktoré sa procesom hojenia odbúravajú z tela. Pre podporenie procesu liečenia je najvhodnejšie v nasledujúcich dvoch dňoch do držiavať správny pitný režim. Vhodné je aj saunovanie ktoré odvádza toxíny z tela a tým odľahčuje obličky.

Kúpiť bankovanie (45 minút) – 35 €

Thajské masáže

Tradičná thajská masáž

Tradičná thajská masáž je 2500 rokov stará liečebná metóda založená na koncepcii a znalosti energetických dráh v ľudskom tele nazývaných Sen, na ktorých sa nachádzajú dôležité akupresúrne body. Profesionálne terapeutky prehmataním týchto bodov a vyvíjanm potrebného tlaku na ne, zbavia Vaše telo pocitu únavy, odstránia svalové kŕče a nervové napätie, stimulujú krvný a lymfatický obeh, uvoľnia pohyblivosť svalov, kĺbov a šliach.

Tradičná thajská masáž (60 minút) – 56 €
Tradičná thajská masáž (90 minút) – 68 €
Tradičná thajská masáž (120 minút) – 80 €

Olejová masáž

Aromatická thajská olejová masáž je relaxačná harmonizujúca masáž celého tela. Pri masáži sa používajú aromatické oleje, ktoré využívajú, zvláčňujú pokožku a celé telo zahalia do voňavého oparu, ktorý umocňuje pocit relaxácie. Olejová masáž ukľudňuje nervový systém, uvoľnuje svalové napätie, stimuluje krvný obeh.

Thajská olejová masáž (60 minút) – 68 €
Thajská olejová masáž (90 minút) – 80 €
Thajská olejová masáž (120 minút) – 97 €

Horúca bylinná masáž

Horúca bylinná masáž pravými thajskými bylinami zabalenými v bavlnenom vrecúšku. Priložením horúceho balíčku sa otvoria póryv pokožke a byliny môžu zahájiť ich protizápalový, antibakteriálny a antiseptický účinok do hĺbky svalu. Zmes tradičných thajských bylín používaných v komprese má stimulačný relaxačný a povzbudivý účinok na telo a myseľ.

Horúca bylinná / kokosová masáž trvá 60 minút, alebo 90 minút.
Horúca bylinná masáž (60 minút) – 68 €
Horúca bylinná masáž (90 minút) – 80 €

Masáž chrbta a ramien

Masáž je zameraná špeciálne iba na chrbát, krížovú a bedrovú oblasť v spojení s masážou ramien a šije. Procedúra je vykonávaná spojením techniky tradičnej thajskej masáže, čím pomáha k uvoľneniu svalstva a celkovej relaxácii. Opakovaním masáže dochádza k odbúravaniu chronických bolestí chrbtice, hlavy a má pozitívny vplyv na časté migrény. Masáž má veľmi uvoľňujúci účinok a pôsobí nielen fyziologicky, ale aj psychicky a proti stresu.

Masáž chrbta a ramien (30 minút) – 36 €

Masáž chodidiel

Akupresúrna masáž pri ktorej sa stimulujú reflexné body a viac ako sedem tisíc nervových zakončení na chodidlách. Masáž zlepšuje látkovú výmenu, prekrvenie stimulovaného orgánu, harmonizujú krvný obeh, zlepšuje telesnú imunitu, má detoxikačné a omladzujúce účinky.

Masáž chodidiel (30 minút) 33 €
Masáž chodidiel (60 minút) 48 €

Masáž hlavy, tváre a šije

Masážou tváre, hlavy a šije dosiahneme odstránenie pocitov napätia, zlepšenie ohybnosti krku, zmiernenie očného napätia, uvoľnenie stavov migrény, zlepšenie stavov nespavosti a zvýšenie koncentrácie. Táto metóda masáže uvoľnuje mimické svaly, rozjasňuje pleť a dodáva jej zdravie a vitalitu. Celkovo navodzuje pocit spokojnosti a duševnej pohody.

Masáž šije, hlavy a tváre (60 minút) – 55 €

Masáž tváre

Protistresová reflexná masáž tváre Vám prinesie upokojenie a pocit vitality. Ideo o jemnú stimulujúcu masáž energetických bodov na tvári a hlave. Pomáha redukovať jemné vrásky. Účinok je uvoľňujúci, protistresový a silne relaxačný.

Relaxačná masáž tváre (30 minút) – 33 €

Tok Sen masáž

Táto unikátna metóda pochádza zo severného Thajska. Je to masáž stará 5000 rokov. V preklade Tok Sen znamená “Rozprúdenie energie”. Na masáž sa používajú špeciálne nástroje, ktoré vyrábajú prenikavé mechanické a zvukové vibrácie, ktoré rezonujú cez hlboké vrstvy tkaniva a kostí. Jemne sa klope pozdĺž energetických meridiánov a výsledkom je úľava od bolesti, odstránená negatívna energia a jej blokády. Uvoľnuje zatuhnuté orgány a zlepšuje krvný obeh, zlepšuje telesnú imunitu, má detoxikačné a omladzujúce účinky.

Tok Sen masáž (60 minút) – 67 €
Tok Sen masáž (90 minút) – 79 €

Exkluzívna masáž olejovou sviečkou

Exkluzívna olejová masáž pre skutočný zmyslový aroma-terapeutický zážitok. Jedinečná masáž, pri ktorej sa používajú špeciálne vyrobené olejové sviečky Vám zregeneruje telo aj myseľ. Masáž je neskutočne príjemná, teplá, keďže olej sa rozpúšťa a zohreje plameňom sviečky. Olejové masážne sviečky sú čisto prírodného charakteru, ktoré dodávajú pokožke jemnosť a zaručia omladzujúci účinok. Terapeutka používa dôkladne vybrané thajské hmaty, ktoré pôsobia na svaly, nervovú a lymfatickú sústavu.

Exkluzívna masáž olejovou sviečkou (60 minút) – 91 €
Exkluzívna masáž olejovou sviečkou (90 minút) – 103 €

Objednávky

Na všetky masáže a procedúry je potrebné sa vopred telefonicky objednať t.č. 0940631961