Klasická masáž

Klasická masáž

Patrí medzi najstaršie spôsoby vykonávania masáží. Slúži na rozmasírovanie stuhnutých svalov a bolestivých miest na tele. Hlavným účinkom je prekrvenie, čím sa následne zlepší celkový metabolizmus organizmu.

Kúpiť klasickú masáž čiastočnú (30 minút) – 29 €
Kúpiť klasickú masáž celotelovú (60 minút) – 49 €
Kúpiť klasickú masáž celotelovú (90 minút) – 69 €

Bankovanie

Ak hovoríme o bankovaní, nejde iba o masáž ako si väčšina ľudí myslí. Bankovanie je už od stredovaku známe ako liečebná technika. Pôsobením podtlaku ktorý vzniká priložením banky na telo, dochádza k popraskaniu drobných kapilár čím na tele vznikajú stopy pripomínajúce modriny. Týmto sa vytiahnu z tela do podkožia škodliviny ktoré sa procesom hojenia odbúravajú z tela. Pre podporenie procesu liečenia je najvhodnejšie v nasledujúcich dvoch dňoch do držiavať správny pitný režim. Vhodné je aj saunovanie ktoré odvádza toxíny z tela a tým odľahčuje obličky.

Kúpiť bankovanie (45 minút) – 35 €

Reflexná masáž chodidiel

Na chodidlách sa nachádza viac ako sedem tisíc nervových zakončení. Pri reflexnej masáži chodidiel sa pôsobí tlakom na konkrétne body na chodidlách, čím sa nepriamo pôsobí na telesné orgány ktoré sú s týmito bodmi prepojené. Benefitmi reflexnej masáže sú napríklad odstránenie bolesti, zlepšenie psychickej aj fyzickej pohody, zmiernenie opuchu, pomáha pri syndróme nepokojných nôh, uľahčuje PMS a symptómy menopauzy.
Kúpiť masáž (40 minút) – 35 €

Fyzioterapia

Masáž chodidiel s mobilizáciou kĺbov

Okrem toho že sú masáže nôh veľmi príjemné, prinášajú nášmu telu aj skutočné benefity. Nohy sú spolu s rukami najzaťažovanejšie časti tela a preto je dôležité sa o ne aj veľmi dobre starať. Okrem toho že Vám masáž nôh môže pomôcť od bolesti, dokážeme prostredníctvom nej liečiť aj množstvo zdravotných problémov ktoré zdanlivo s nohami vôbec nesúvisia. Po profesionálnej masáži nôh sa Vám bude ľahšie zaspávať, zlepší sa Vám krvný obeh, zrelaxujete sa, pomôže Vám od depresií a v neposlednom rade Vám uľaví od bolesti.

Kúpiť masáž chodidiel s mobilizáciou kĺbov (45 minút) – 35 €

Masáž dlaní s mobilizáciou kĺbov

Vaše ruky používate denno denne, bez ohľadu nato či je Vaša práca fyzického alebo duševného charakteru. Ruky sú Vašim pomocníkom a preto je potrebné im dopriať aj patričnú starostlivosť. Masáž rúk Vám pomôže nie len od bolesti ale podporí aj celkové prekrvenie, pomôže Vám zrelaxovať a zníži svalové napätie.

Kúpiť masáž dlaní s mobilizáciou kĺbov (25 minút) – 25 €

Masáž s kombináciou viacerých techník ( Mäkké techniky, väzivové, reflexné, mobilizačné, bankovanie)

Jedná sa o špecifickú masáž ktorá je zameraná na bolestivé časti tela. Spojením viacerých techník dokážeme ovplyvniť problematické a bolestivé miesta na tele a tým zvýšiť účinok tejto masáže. Cieľom je zníženie bolesti, svalového napätia a prinavrátenie počiatočných funkcií pohybového aparátu.

Kúpiť masáž s kombináciou viacerých techník (40 minút) – 35 €

Kúpiť masáž s kombináciou viacerých techník (90 minút) – 69 €

Mäkké techniky

Jedná sa o špeciálnu rehabilitačnú techniku pri ktorej sa pomocou uvoľnenia napätia v pokožke znižuje napätie svalových fascií a samotných svalov. Zlepšuje sa látková výmena, prekrvenie šliach a väzív, uvoľňuje chrbát, zmierňuje bolesť. Výhodou tejto metodiky je možnosť pracovať aj pri akútnej bolesti, napríklad driekovej oblasti a krčnej chrbtice.

Kúpiť mäkké techniky (30 minút) – 28 €

Masáž tehotných

Masáž v období tehotenstva je vždy potrebné konzultovať s fyzioterapeutom alebo lekárom. Táto masáž si síce vyžaduje určité obmedzenia ale môže mať veľký prínos pre samotnú matku a priebeh tehotenstva, pokiaľ nie je gravidita riziková. Masáž prináša celkovú úľavu od bolesti, únavy ale prináša aj psychickú pohodu a vyrovnanosť.

Kúpiť masáž tehotných (45 minút) – 35€

Pasívny strečing

Jedná sa o metodiku strečingu spojeného s dýchaním, ktorú vykonáva terapeut. Táto metodika je vhodná pre športovcov, ľudí so skrátenými svalmi ale aj ako relaxačná technika. Výhodou tejto metodiky je šetrné a bezpečné natiahnutie skrátených svalových skupín, bez námahy cvičiaceho jedinca. Terapia poskytuje celkovú úľavu a voľnosť pohybu v oblasti skráteného segmentu a celkovú kĺbnu hybnosť.

Kúpiť pasívny strečing (30 minút) 20€
Kúpiť pasívny strečing (60 minút) 40€

Thajské masáže

Tradičná thajská masáž

Tradičná thajská masáž je 2500 rokov stará liečebná metóda založená na koncepcii a znalosti energetických dráh v ľudskom tele nazývaných Sen, na ktorých sa nachádzajú dôležité akupresúrne body. Profesionálne terapeutky prehmataním týchto bodov a vyvíjanm potrebného tlaku na ne, zbavia Vaše telo pocitu únavy, odstránia svalové kŕče a nervové napätie, stimulujú krvný a lymfatický obeh, uvoľnia pohyblivosť svalov, kĺbov a šliach.

Tradičná thajská masáž (60 minút) – 56 €
Tradičná thajská masáž (90 minút) – 68 €
Tradičná thajská masáž (120 minút) – 80 €

Olejová masáž

Aromatická thajská olejová masáž je relaxačná harmonizujúca masáž celého tela. Pri masáži sa používajú aromatické oleje, ktoré využívajú, zvláčňujú pokožku a celé telo zahalia do voňavého oparu, ktorý umocňuje pocit relaxácie. Olejová masáž ukľudňuje nervový systém, uvoľnuje svalové napätie, stimuluje krvný obeh.

Thajská olejová masáž (60 minút) – 68 €
Thajská olejová masáž (90 minút) – 80 €
Thajská olejová masáž (120 minút) – 97 €

Horúca bylinná masáž

Horúca bylinná masáž pravými thajskými bylinami zabalenými v bavlnenom vrecúšku. Priložením horúceho balíčku sa otvoria póryv pokožke a byliny môžu zahájiť ich protizápalový, antibakteriálny a antiseptický účinok do hĺbky svalu. Zmes tradičných thajských bylín používaných v komprese má stimulačný relaxačný a povzbudivý účinok na telo a myseľ.

Horúca bylinná / kokosová masáž trvá 60 minút, alebo 90 minút.
Horúca bylinná masáž (60 minút) – 68 €
Horúca bylinná masáž (90 minút) – 80 €

Masáž chrbta a ramien

Masáž je zameraná špeciálne iba na chrbát, krížovú a bedrovú oblasť v spojení s masážou ramien a šije. Procedúra je vykonávaná spojením techniky tradičnej thajskej masáže, čím pomáha k uvoľneniu svalstva a celkovej relaxácii. Opakovaním masáže dochádza k odbúravaniu chronických bolestí chrbtice, hlavy a má pozitívny vplyv na časté migrény. Masáž má veľmi uvoľňujúci účinok a pôsobí nielen fyziologicky, ale aj psychicky a proti stresu.

Masáž chrbta a ramien (30 minút) – 36 €

Masáž chodidiel

Akupresúrna masáž pri ktorej sa stimulujú reflexné body a viac ako sedem tisíc nervových zakončení na chodidlách. Masáž zlepšuje látkovú výmenu, prekrvenie stimulovaného orgánu, harmonizujú krvný obeh, zlepšuje telesnú imunitu, má detoxikačné a omladzujúce účinky.

Masáž chodidiel (30 minút) 33 €
Masáž chodidiel (60 minút) 48 €

Masáž hlavy, tváre a šije

Masážou tváre, hlavy a šije dosiahneme odstránenie pocitov napätia, zlepšenie ohybnosti krku, zmiernenie očného napätia, uvoľnenie stavov migrény, zlepšenie stavov nespavosti a zvýšenie koncentrácie. Táto metóda masáže uvoľnuje mimické svaly, rozjasňuje pleť a dodáva jej zdravie a vitalitu. Celkovo navodzuje pocit spokojnosti a duševnej pohody.

Masáž šije, hlavy a tváre (60 minút) – 55 €

Masáž tváre

Protistresová reflexná masáž tváre Vám prinesie upokojenie a pocit vitality. Ideo o jemnú stimulujúcu masáž energetických bodov na tvári a hlave. Pomáha redukovať jemné vrásky. Účinok je uvoľňujúci, protistresový a silne relaxačný.

Relaxačná masáž tváre (30 minút) – 33 €

Tok Sen masáž

Táto unikátna metóda pochádza zo severného Thajska. Je to masáž stará 5000 rokov. V preklade Tok Sen znamená “Rozprúdenie energie”. Na masáž sa používajú špeciálne nástroje, ktoré vyrábajú prenikavé mechanické a zvukové vibrácie, ktoré rezonujú cez hlboké vrstvy tkaniva a kostí. Jemne sa klope pozdĺž energetických meridiánov a výsledkom je úľava od bolesti, odstránená negatívna energia a jej blokády. Uvoľnuje zatuhnuté orgány a zlepšuje krvný obeh, zlepšuje telesnú imunitu, má detoxikačné a omladzujúce účinky.

Tok Sen masáž (60 minút) – 67 €
Tok Sen masáž (90 minút) – 79 €

Exkluzívna masáž olejovou sviečkou

Exkluzívna olejová masáž pre skutočný zmyslový aroma-terapeutický zážitok. Jedinečná masáž, pri ktorej sa používajú špeciálne vyrobené olejové sviečky Vám zregeneruje telo aj myseľ. Masáž je neskutočne príjemná, teplá, keďže olej sa rozpúšťa a zohreje plameňom sviečky. Olejové masážne sviečky sú čisto prírodného charakteru, ktoré dodávajú pokožke jemnosť a zaručia omladzujúci účinok. Terapeutka používa dôkladne vybrané thajské hmaty, ktoré pôsobia na svaly, nervovú a lymfatickú sústavu.

Exkluzívna masáž olejovou sviečkou (60 minút) – 91 €
Exkluzívna masáž olejovou sviečkou (90 minút) – 103 €

Objednávky

Na všetky masáže a procedúry je potrebné sa vopred telefonicky objednať t.č. 0940631961